Fotografia

Usługi foto - video dla Centrum Ślubnego Złotniki świadczy firma TDJ Multimedia.
Nasza firma to zespół młodych ludzi z pasją oraz doświadczeniem działający od 2003r.

Każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat, który jest odzwierciedleniem osobowości pary młodej, ich relacji, uczucia, które ich łączy, ich charakterów.

Fotografując staramy się wsłuchać w ten klimat, wydobyć go w taki sposób, aby zdjęcia stały się nie tylko zapisem wydarzeń tego dnia, ale również aby stworzyły piękną opowieść o uczuciu, które Was łączy.

Fotografią ślubną zajmujemy się od 2003 roku. Przez tych kilka lat udało nam się wypracować swój własny styl.
Mimo że robimy zdjęcia na sprzęcie cyfrowym, to nie zapominamy o tych magicznych 36 klatkach i czasach, kiedy na cały dzień fotografowania musiało wystarczyć kilka rolek filmów. Takie fotografowanie uczyło szacunku dla każdej chwili i każdej naświetlonej klatki.

Ten szacunek pozostał w nas do dziś. Nasz styl pracy to przede wszystkim uważna obserwacja - staramy się nie ingerować w to, co się dzieje. Taka postawa pozwala nam dostrzec te najbardziej niezwykłe momenty w dniu ślubu.

Nasza oferta skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach estetycznych. Wszystkie fotografie są starannie selekcjonowane i poddawane autorskiej obróbce cyfrowej. Wszystko po to, aby stworzyć piękną, ponadczasową opowieść w eleganckiej formie.