Suknie ślubne

Pojawiając się w naszej pracowni przyszła Panna Młoda powinna posiadać zarys modelu swojej sukienki. Panna Młoda przychodząc na pierwszą wizytę może zorientować się jakie są możliwości pracowni, a my określamy czy uda się określoną wizję zrealizować.Resztę omawiamy na pierwszej przymiarce - 4 miesiące przed ślubem. Staramy się wychodzić na przeciw indywidualnym pomysłom Klientek. Na pierwszej przymiarce dopasowujemy gorset ewentualnie górę sukienki do figury w staniku, w którym Panna Młoda pójdzie do ślubu.

Jesli uda nam się ustalić wszystkie szczegóły od początku, to na drugiej przymiarce widać już zarys sukienki, jej wielkość i cały gorset. Ustalamy też czy mają być wiązania, zamek lub zamek i guziki. Na trzeciej przymiarce upinamy ozdoby i ewentualnie dół sukienki. Na czwartej widać już zwyczajowo całą sukienkę. Omawiamy ewentualne uszycie bolerka, jego fason i welon. Bolerko może być satynowe, koronkowe, pelerynka w kształcie motyla lub szal.Obecnie miesiąc przed ślubem sukienka jest już gotowa, a tydzień przed dniem ślubu Klientka pojawia się do podcięcia dołu sukni i dopasowania do figury.

Taką procedurę wymusza na nas fakt, iż Panny Młode tracą bądź przybierają na wadze. Dzień i godzina odbioru dopasowana jest do potrzeb Klientki. Płatności odbywają się w 3 ratach. Pierwsza przy podpisaniu umowy (rezerwacja terminu) w wysokości 300 zł , druga w momencie zakupu tkaniny,a trzecia przy odbiorze sukienki. Sukienkę wydajemy w nieprzezroczystym pokrowcu, by Pan Młody zgodnie z tradycją nie widział jej przed ślubem.

Zapraszam serdecznie...